kreatywne kodowanie: animujemy grafiki!

warsztaty online z the awwwesomes:
w trakcie czterech spotkań w formie webinarów z pracami domowymi poznasz podstawy HTML i CSS oraz zaanimujesz grafiki wektorowe!

daty warsztatów:
4, 7, 9 oraz 14 marca 2022

takie animacje samodzielnie zakodujesz w trakcie warsztatów!

kup bilet na warsztaty

o warsztatach

W trakcie 6-godzinnego szkolenia w formie czterech spotkań online nauczysz się podstaw języka HTML i CSS. HTML odpowiada za szkielet strony, natomiast CSS to język, w którym stylujemy strony internetowe. A na deser nauczymy się animować grafiki wektorowe w formacie SVG. Jeśli nie wiesz, czym jest format SVG, to zupełnie się tym nie przejmuj!

Cena warsztatów to 479 zł.

WAŻNE! Nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza ani koderskie lub graficzne doświadczenie. Wszystkiego będziemy uczyć się krok po kroku. Zajęcia dedykowane są początkującym.
Jeśli w głowie siedzi Ci myśl: „O raju! Na pewno nic nie ogarnę! A tak chcę zacząć nauczyć się kodować!”, to wiedz, że szybko zmienisz zdanie. Uczestnicząc w warsztatach #zostanieszZwycięzcą.

Zdobytą wiedzę będziesz mógł/mogła wykorzystywać dalej, jako podstawę do kodowania stron internetowych.

rozkład jazdy

Spotykamy się na czterech webinarach. Z każdego z nich otrzymasz nagranie z ograniczonym czasowo dostępem. Pomiędzy webinarami zadam Ci pracę domową, dzięki której będziesz na bieżąco szlifować swoje umiejętności.

Daty i godziny spotkań:

program

co otrzymujesz w ramach biletu?

4 webinary po 1,5h
łącznie 6h spotkań oraz dostęp do nagrań przez 30 dni
prace domowe
z rozwiązaniami
i komentarzami
możliwość zadawania pytań
w trakcie webinarów
i na naszym kanale na komunikatorze Slack
możliwość konsultowania
prac domowych

FAQ

Nie mam zielonego pojęcia o kodowaniu.
Czy to dla mnie?

Tak, jak najbardziej! Warsztaty dedykowane są totalnie początkującym w tym temacie. Przejdziemy od uruchamiania edytora kodu, przez pisanie kodu, do zachwycania się nad animacjami w przeglądarce.

Czy zbuduję stronę od zera?

Nie. Na warsztatach skupimy się głównie na CSSie i animacjach. Ale nie martw się – poznamy też strukturę stron internetowych, więc może to być dobry start do zagłębienia się w tajniki HTMLa!

Czy muszę brać udział we wszystkich webinarach?

Nie musisz brać udziału, ale musisz je obejrzeć, żeby to wszystko miało sens :) Po każdym webinarze dostaniesz ograniczony czasowo dostęp do nagrania.

Czy muszę odrobić pracę domową?

Oczywiście, w innym przypadku wpisuję minus do dzienniczka! :D Praca domowa i samodzielna praca są istotne w całym procesie nauki kodowania. Bez pracy nie ma kołaczy, a praktyka czyni mistrza!

Czy będę mógł/a skonsultować pracę domową?

Tak! Będziemy używać w tym celu Slacka. Będę też dostępna mailowo przez czas trwania warsztatów, czyli od 15.11 do 23.11.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Tak. Po prostu wpisz dane do faktury podczas wypełniania formularza na sklepie internetowym.

Czy mogę zwrócić bilet?

Masz 14 dni od zakupu na zwrot biletu.

uczestnicy o warsztatach

„ Najlepszy prezent dla siebie na koniec roku? Nowe skille, spełnianie marzeń i kolejna cegiełka w dążeniu do wymarzonego celu! Długo marudziłam, że chce umieć w kody i pierwsze solidne kroki zostały postawione wraz z The Awwwesomes. Agnieszka Naplocha, śliczne dzięki za uśmiech, moc, motywację i ogromną dawkę wiedzy”

Katarzyna Patucha po warsztatach online
„Wszystko było super! Bardzo przyjemne było to, że można było od razu zobaczyć efekty swojej pracy.
Podobało mi się, że było tak dużo praktyki - dzięki temu będę miała więcej śmiałości w samodzielnym kodowaniu.”

uczestniczka po stacjonarnych warsztatach z kreatywnego kodowania w Warszawie

takie animacje samodzielnie zakodujesz w trakcie warsztatów!

o prowadzącej

Aga Naplocha

Na co dzień zajmuję się projektowaniem i kodowaniem. Najwięcej frajdy sprawia mi praca na styku tych dwóch obszarów. Chętnie dzielę się wiedzą na międzynarodowych konferencjach, m.in. w Singapurze czy Berlinie, oraz wydarzeniach dla projektantów i programistów. Po godzinach rozwijam również społeczność wokół The Awwwesomes. Jestem autorką kursów online na platformie Skillshare (Skillshare wyróżnił mnie jako Top Teachera, yay!) oraz należę do grupy Google Developers Expert.
Lubię jeść, podziwiać pieseły, oglądać filmy Wesa Andersona i kolor różowy.
Wpadaj do mnie na instagram.